ВЕЛИКА ПОБЕДА РФК ГРАФИЧАР НА ДОМАЋЕМ ТЕРЕНУ!

Утакмица је била испуњена узбуђењем од првог до последњег минута, а Графичари су преузели иницијативу већ у првом полувремену. Млади нападач Младеновић се истакао сјајним голом у 51. минуту, доносећи предност свом тиму.

Међутим, Нови Сад није намеравао лако одустати. Својим храбрим наступом, успели су да изједначе резултат у 65. минуту, остављајући навијаче у неизвесности.

Ипак, радост за Графосима није дуго чекала. Гол Стојановића у 68. минуту доноси заслужену предност Графичару, који су на крају славили резултатом 2:1. Ова важна победа додатно ће ојачати позицију РФК Графичар у Првој Лиги Србије, док навијачи и даље славе велики успех свог омиљеног тима.

Графоси су показали сјајан тимски дух и посвећеност, обезбедивши три нова бода пред својим верним навијачима. Честитамо РФК Графичар на великој победи и радујемо се будућим узбуђењима која нам доноси ова узбудљива фудбалска сезона!