ГРАФОСИ ТРИЈУМФАЛНИ У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ

Графичар је дошао до битна три бода, чиме се вратио на победнички колосек.

Љубичасти су поново били боља екипа од првог до последњег минута меча, стварали велики број шанси, које су мстеријализовали.

Јован Митуљикић начео је мрежу Металца у 21. минуту, након што је избегао офсајд замку и прецизно шутирао.

У 30. минуту, Металац је из транзиције дошао до изједначења, те се на полувреме отишло са нерешеним резултатом.

Ипак, у другом делу утакмице, Графоси су заиграли још боље, те са два гола преломили меч у своју корист.

Николашевић је у 54. минуту искористио центаршут Ибањеза и прецизним ударцем вратио Графичару предност.

Играо се 66. минут када је искусни Стојчев, друго коло заредом, постигао еврогол.

Милош је овога пута десном ногом „скинуо паучину“ са противничког гола и тако поставио коначних 1:3