ХЕТ-ТРИК ЈОВАНА МИТУЉИКИЋА, ГРАФИЧАР ДЕКЛАСИРАО РАД СА 6:1

Фантастично су Графоси ушли у меч против Рада, претпоследњи у јесењем делу сезоне.

Од првог минута, наш тим је наговестио да је расположен и гладан нове победе и три бода.

Како је време пролазило, тако су се појачавали напади нашег тима и било је питање времена када ће се видети голови.

Противничку мрежу у 15. минуту начео је Николашевић, да би у 28. Кнежевић повисио на 2:0.

Три минута касније, Рад је успео да смањи на 3:1, али није то уздрмало наше момке.

Уследио је шоу Јована Митуљикића, који је постигао наредна три гола Графичара.

У 42. минуту је Јован донео нашем тиму предност од 3:1, са колико се отишло на паузу за полувреме.

Играо се 47. минут када је Митуљикић постигао други, а онда у 61. комплетирао хет-трик.

Коначних 6:1 за Графичар, поставио је Милан Илић у 73. минуту.

Након 18 одиграних утакмица, Графичар је први на табели са 37 бодова, док је Рад последњи са 15.